15.05.2015

Los Angeles street art - galeria

Ci z Was, którzy towarzyszą nam już od jakiegoś czasu, zapewne zauważyli naszą słabość do street art-u. Pod względem różnego rodzaju graffiti, Los Angeles nas rozpieszcza. Największe zagęszczenie murali znajdziemy w DTLA (Downtown Los Angeles) Art District. 

Tam praktycznie każda uliczka ma nam coś spektakularnego do zaoferowania. I to w większości tam powstały fotografie zgromadzone w poniższej galerii. Wyjątkiem jest Park(ing) Banksy'ego, który znajduje się przy 908 S. Broadway. Zbiór zdjęć jest małą częścią (wybraną absolutnie subiektywnie) tego, co "upolowaliśmy" podczas jednego tylko, kilkugodzinnego spaceru.
Enjoy!


Park(ing) Banksy'ego trafił pod ochronną pleksi, z obawy przed wandalami. To chyba najsławniejsze graffiti w Mieście Aniołów. I jedno z moich ulubionych dzieł Banksy'ego.


Tristan Eaton po raz pierwszy. "Peace by piece".

RISK

 James Haunt


JR

Kim West (?)

"I Was a Botox Junkie" Tristan Eaton po raz drugi

"Andy Warhol" Drew Merritt

“Abuela”  El Mac & Kofie & Nuke

 Vyal & Risk Shepard Fairey


  Damon Martin: Ai Weiwei's "Sunflower Seeds"
  
Patrz pod nogi!
  
Dla zainteresowanych tematem, podaję linki do innych street artowych zbiorów:

Prawa autorskie

Fotografie i teksty zamieszczone na tym blogu są naszą własnością. Wszelkie kopiowanie, powielanie i publikowanie może odbyć się wyłącznie za naszą zgodą. Chcesz wykorzystać naszą pracę- skontaktuj się z nami: zawszewdrodze@gmail.com