26.09.2014

Muzyczne podsumowanie lata 2014

Wróciliśmy do Kalifornii, wracamy też do naszych muzycznych podsumowań. 

1. MS MR  "Hurricane" staroć, ale usłyszałam ją pierwszy raz dopiero tego lata, więc zamieszczam, bo strasznie mnie porwał ten huragan!
2.  "Dangerous" Big Data Ok, teledysk jest odrażający, nie dla dzieci, ale ten riff wyszedł im idealnie. Tomek bardzo lubi.3. Ten kawałek też ma już ponad rok, ale jest przez tutejsze rockowe rozgłośnie radiowe katowany bezlitośnie i nie bez przyczyny, bardzo przyjemnie się tego słucha, powinien przypaść do gustu szczególnie fanom Mumford & Sons. Vance Joy  "Riptide"4. I kolejny typ Tomka The Neighbourhood "Sweater Weather" (ja chyba nieco bardziej lubię z ich repertuaru Afraid), ale ponieważ  w Sweater Weather śpiewają o Kalifornii, to właśnie ten kawałek wciągamy na gorącą letnią listę.5. Piąta pozycja jest zupełnie przypadkowa, bo dla mnie to numer jeden tego lata Tove Lo i jej "Habits". Zamęczyłam ten kawałek strasznie w ciągu ostatnich tygodni.6. alt-J (∆) "Fitzpleasure" absolutny majstersztyk, koronkowa robota. I bardzo niepokojący teledysk. Zresztą cała płyta An Awesome Wave jest awesome. Trafiłam na nią przypadkiem w sieci. Bardzo polecam.7. I na koniec jak zwykle przemycam jeden kawałek country:) Tego lata w Kalifornii najwięcej radości dostarczył nam "Bartender" Lady Antebellum. Enjoy!2 komentarze:

  1. Spotkaliście jakiś znanych wokalistów?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety nie... Chociaż muszę przyznać, że mam tak słaba pamięć do twarzy, że nawet jakbym wpadła na jakiegoś celebrytę, to miałabym spory problem z rozpoznaniem;)

      Usuń

Masz coś do dodania? Chcesz o coś zapytać? Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz skomentować nasz wpis:)

Prawa autorskie

Fotografie i teksty zamieszczone na tym blogu są naszą własnością. Wszelkie kopiowanie, powielanie i publikowanie może odbyć się wyłącznie za naszą zgodą. Chcesz wykorzystać naszą pracę- skontaktuj się z nami: zawszewdrodze@gmail.com