28.11.2013

KONKURS z WYDAWNICTWEM CZARNE: Książka "Nowy Jork" Magdaleny Rittenhouse

Dziś w USA Święto Dziękczynienia (Thanksgiving). Amerykańskie rodziny zasiadają dziś do stołów podobnie jak pierwsi koloniści siadali wraz z Indianami, dzięki którym przeżyli na nowo odkrytym lądzie pierwszy rok.

My z tej okazji mamy dla Was kolejną niespodziankę. Wydawnictwo Czarne ufundowało nagrodę w postaci książki "Nowy Jork" Magdaleny Rittenhouse. Pozycja ta jest jedną z wielu z „Serii Amerykańskiej”, w której to "ukazują się książki opisujące kulturę i historię Stanów Zjednoczonych, biografie buntowników, awangardowych artystów, opowieści o miejscach i czasach, w których powstawał mit wolnej i niepokornej Ameryki."

Tych, którym nie uda się wygrać tej lektury odsyłamy do internetowego sklepu Wydawnictwa Czarne. Lub strony informującej gdzie zakupić książki:
http://czarne.com.pl/gdzie-kupic

Co trzeba zrobić ??

1) Polubić nasz Fanpage (Zawsze w drodze) i post o konkursie na Facebooku,
2) Przesłać do nas maila na adres: zawszewdrodze@gmail.com ze swoim imieniem i nazwiskiej oraz najważniejsze! wskazać w mailu 2 filmy z Nowym Jorkiem w tytule!

Do dzieła!

Oczywiście im więcej osób tym większa zabawa, więc możecie udostępniać posta by Wasi znajomi mogli też wziąć udział w konkursie.


Zapraszmy także na fanpage Wydawnictwa Czarne na FB.


2 egzemplarze rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo wypełnią zadanie konkursowe.
 

Prawa autorskie

Fotografie i teksty zamieszczone na tym blogu są naszą własnością. Wszelkie kopiowanie, powielanie i publikowanie może odbyć się wyłącznie za naszą zgodą. Chcesz wykorzystać naszą pracę- skontaktuj się z nami: zawszewdrodze@gmail.com