30.05.2012

White sands National Monument

Tak jak uprzedzaliśmy, nie dajemy rady prowadzić bloga w podróży. Ale specjalnie dla naszego patrona medialnego- portalu MONOLOCO- przygotowaliśmy fotoreportaż z naszej wycieczki do Białych Piasków w Nowym Meksyku.

Serdecznie zapraszamy!
9 komentarzy:

 1. Jak pięknie... te kolory, rośliny... właśnie dzwoniłam do taty z okazji Dnia Ojca i rozmawialiśmy o naszym wspólnym marzeniu - podróży przez parki Stanów Zjednoczonych. Wysłałam mu link do Was i sama przeczytałam nową relację. Eh..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ajka, dobrze myślisz. Ameryka= natura, większość miast zwyczajnie mnie rozczarowała, a ludzie i tak pchają się do LA, NYC, czy do innych tłocznych molochów i myślą, że poznali Stany...

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne widoki i te zachody słońca ! A jak idzie przeprowadzka :) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Graty już są w Polsce, a i my za kilka dni też już wrócimy do Łodzi:)

   Usuń
 4. to super ;) Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o zdjęciach amerykańskich samochodów ( żart) , nie śpieszy mi się , ale nie zapomnijcie o mnie :)
  Pozdrawiam ;]

  OdpowiedzUsuń

Masz coś do dodania? Chcesz o coś zapytać? Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz skomentować nasz wpis:)

Prawa autorskie

Fotografie i teksty zamieszczone na tym blogu są naszą własnością. Wszelkie kopiowanie, powielanie i publikowanie może odbyć się wyłącznie za naszą zgodą. Chcesz wykorzystać naszą pracę- skontaktuj się z nami: zawszewdrodze@gmail.com