08.10.2011

Happiness is the Road! Tym razem drogi w UtahTakie widoki najbardziej działają na moją wyobraźnię
Capitol Reef National Park

Niewyobrażalne kontrasty zachodzącego słońca i nadciągającej burzy


Przełom lata i jesieni to czas gwałtownych popołudniowych burz

Niekończące się, puste przestrzenie, tak na zawsze zapamiętam podróże po Stanach.

5 komentarzy:

 1. Ja w kwestii technicznej. Dwa zdjęcia na siebie nachodzą, przez co nie mogę Wam w pełni zazdrościć. Chodzi mi o fotkę #2. Co prawda dzieje się tak tylko w Firefoksie, bo w Operze jest już wszystko ok (no może poza tym że nie jest symetrycznie - co mi jednak specjalnie nie przeszkadza).
  No a skoro już tu piszę - co jak wiecie często się nie zdarza - to powiem że pięknie, że czytam, oglądam, polecam itp. No i nie wracajcie do polaczkowa. Nie ze względów ekonomiczno-obyczajowo-kulturalnych, a dlatego, że mogę sobie USA z Wami pozwiedzać. Wirtualnie bo wirtualnie, ale zawsze.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ok, dzięki, celna uwaga, faktycznie wszystko się jakoś tak dziwnie rozjechało na tych drogach. Teraz powinno być już dobrze. A co do Stanów, to wracamy, owszem, w lipcu 2012, świat jest zbyt duży, żeby siedzieć w jednym miejscu:) Nie chcesz sobie z nami wirtualnie innych miejsc pooglądać?

  OdpowiedzUsuń
 3. NIE!
  Kolejne tyle czasu ile jesteście na zachodnim wybrzeżu, powinniście poświęcić na zwiedzanie wschodniego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Utah pamiętam tylko z samolotu, ale te drogi przypominają mi odrobinę Arizonę :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, coś w tym jest, krajobrazy 4 stykających się ze sobą stanów: Utah, Arizony, Nowego Meksyku i Kolorado są podobne, ale cóż się dziwić, czym w końcu są granice, nic nie znaczące linie na mapach...

  OdpowiedzUsuń

Masz coś do dodania? Chcesz o coś zapytać? Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz skomentować nasz wpis:)

Prawa autorskie

Fotografie i teksty zamieszczone na tym blogu są naszą własnością. Wszelkie kopiowanie, powielanie i publikowanie może odbyć się wyłącznie za naszą zgodą. Chcesz wykorzystać naszą pracę- skontaktuj się z nami: zawszewdrodze@gmail.com