14.03.2011

Kościół misyjny w Santa Barbara

Wiosna u nas już w pełni, postanowiliśmy skorzystać ze słonka i tym razem zamiast na pustynię, pojechaliśmy wzdłuż morza, Pacific Coast Highway, aż do Santa Barbara. Naszym głównym celem był zabytkowy kościół misyjny. Na trasie co chwila zatrzymywały nas fantastyczne widoki. Piękna ta nasza Kalifornia!
Kościół misyjny w Santa BarbaraPrzykościelny cmentarzW drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na plaży. To byłą specjalna plaża, na której można było przebywać z psami. Fantastyczne rozwiązanie! Na prawo pieski na smyczy, na lewo bez.
 
 A to już końcówka dnia na plaży położonej tuż przy nitce Pacific Coast Highway. Jest to jedna z najpiękniej przebiegających dróg na świecie.


4 komentarze:

 1. Św. Tomasz Filip Jan i Św. Magdalena Magdalena Magdalena. ;DDD

  ;**

  OdpowiedzUsuń
 2. Wnioskuję Siostra, że nie bardzo wiesz jak brzmią moje inne imiona:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękności!!!!

  Oj, jakbym chciała wielkim krążownikiem z lat 70-tych śmignąć Pacific Coast Highway, mhmmmmmm..... To lubię:)

  Całusy
  3M

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepszy jest wynajem biura wrocław - nie ma niczego lepszego! To dzięki wynajęciu biura zrozumiałem, jakie proste jest zakupienie mieszkania ;) Jakie jest powiązanie? A no takie, że znalazłem takie biuro na lokum-deweloper.pl - który oferuje także mieszkania :)

  OdpowiedzUsuń

Masz coś do dodania? Chcesz o coś zapytać? Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz skomentować nasz wpis:)

Prawa autorskie

Fotografie i teksty zamieszczone na tym blogu są naszą własnością. Wszelkie kopiowanie, powielanie i publikowanie może odbyć się wyłącznie za naszą zgodą. Chcesz wykorzystać naszą pracę- skontaktuj się z nami: zawszewdrodze@gmail.com